141 kvm | 4 værelser | overtagelse 1/6-25
Denne helt igennem lækre lejlighed søger nye lejere! Lejligheden fra 2020 er fyldt med lækre detaljer, masser af lys og med en ekstra bonus i form af en stor terrasse.
De 141 kvm. er fordelt på to plan. I lejlighedens grundplan finder du det store rum hvor stue og køkken hænger sammen. I køkkenet findes alle hårde hvidevarer – også opvaskemaskine. I grundplan har du også et dejligt værelse samt det lækre badeværelse med plads til dine egne hårde hvidevarer. Sidst men ikke mindst finder du selvfølgelig trappen som fører op til din 1. sal. 1. salen er delt op i et stort opholdsrum og to store værelser.
Terrassen er på knap 30 kvm. og ligger vendt væk fra Storgade, så her har du virkelig mulighed for at nyde solen i ro.
✔ To plan, alt er lige til at flytte ind i
✔ Plads til egen vaskemaskine og tørretumbler på badeværelset
✔ Stor terrasse
𝗟𝗶𝗱𝘁 𝗼𝗺 𝗯𝗲𝗹𝗶𝗴𝗴𝗲𝗻𝗵𝗲𝗱𝗲𝗻:
Du kommer til at bo helt centralt i skønne Sorø med blot et par skridt til byens centrale handelsgade samt kort vej til sø og grønne omgivelser i særklasse. Sorø har et rigtig kulturliv og et blomstrende erhvervsliv.
𝗔𝗳𝘀𝘁𝗮𝗻𝗱𝗲
🛒 Indkøb: 50 m
🚉 Station: 1500 m
🛍 Bymidte: Lige udenfor din hoveddør
𝗟𝗶𝗱𝘁 𝗼𝗺 𝗱𝗶𝗻 𝘂𝗱𝗹𝗲𝗷𝗲𝗿:
Vi har mere end 20 års erfaring med udlejning og så har vi egne viceværter og egen administration med kontor i Slagelse C. Vores lejere kan få fat på os via mail, telefon, Facebook og så er du også altid velkommen til at besøge os på kontoret.
Er denne lejlighed noget for dig? Kontakt os og book en personlig fremvisning. Vi vender tilbage hurtigst muligt på hverdage indenfor normal arbejdstid