2 værelses lejlighed på Egebjerg Bygade i Ballerup udlejes
Boligerne i Egebuen er lyse, rummelige og har en smuk, farverig arkitektur med store vinduespartier og buede former, der giver en let og levende følelse. Lejlighederne varierer i størrelse fra 71-94 m² og har 2-3 værelser, hvilket giver god plads til både par og små familier. Boligerne er udstyret med alt, hvad du behøver for at føle dig hjemme, og nogle lejligheder har en dejlig altan eller terrasse.
Køkkenet er moderne og funktionelt, og badeværelset har vaskemaskine og tørretumbler.
Egebuen ligger centralt i Ballerup i det spændende Egebjerggård-kvarter, hvor du er tæt på både byliv og grønne områder. Hareskoven er kun en kort gåtur væk, og du kan nemt komme til både offentlig transport og indkøbsmuligheder.
Husdyr er ikke tilladt.
Der vil blive foretaget en kreditvurdering af kommende lejer ved anvendelse af CPR-nummer. Det er ikke tilladt at være registreret i RKI, hvis man vil leje en bolig.
OBS! Billederne er ikke fra den specifikke bolig.